جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

از موتور سیکلت چه میدانید

   

   

  میخوام در مورد خطرات موتور  مقاله ای رو تهیه کنم که بیشترین موتور سواران جامعه را قشر کم درامد و جوانان زیر ۳۰سال شکل میدهند این در حالیست که بیشترین تصادفات و مرگ و میر را این وسیله دو چرخ  محیا میسازد   .

  آیا می دانید در کشور ما درصد مرگ و میر موتورسواران بسیار بالاست؟ آیا می دانید در تمام دنیا بیشتر اهداء کنندگان اعضاء از میان موتورسواران حادثه دیده ای هستند که دچار مرگ مغزی شده اند؟

  متاسفانه برخی از موتورسواران نه تنها حقوق سایر شهروندان را رعایت نمی کنند بلکه نسبت به جان خود  اعضای خانواده و دوستان خود نیز بی اعتنا هستند.

  هدف از تهیه این مطلب آشنا نمودن موتورسوارن با رفتارهای مخاطره آمیز، قوانین و مقررات مربوط به موتورسیکلت ها و پیشگیری از حوادث و آسیب ها و مرگ و میر ناشی از حوادث موتورسواران می باشدبنابراین از شما دوستان  تقاضا دارم در این خصوص چه از طریق عکس یا خاطره  یا مقاله  بنده رو کمک کنید و بنام خودتان به ثبت برسانید  و همانطور که اطلاع دارید مرگ و میر ناشی از این وسیله هرروز بیشتر و بیشتر میشود و بعلت نا امن بودن ونداشتن اطلاعات کافی سواران این وسیله  هر روز شاهد به سوگ نشستن هموطنانمون هستیم


  این مطلب تا کنون 18 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 17 شهريور 1392
  منبع
  برچسب ها : موتورسواران ,
  از موتور سیکلت چه میدانید

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر