تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


معرفي سايت. آموزش استفاده صحيح ازخودرو ..

                                                 

   

  بسمه تعالي 

  لازمه اجراي هر قانون آگاهي دادن به شهروندان و شناخت حقوق شهروندي است كه آن هم در سايه امنيت اجتماعي پايدار حيات پيدا مي‌كند. حفظ يا ارتقای امنيت اجتماعي بواسطه استقرار نظم و انضباط با اجراي قوانين و مقررات راهنمائي و رانندگي توسط پليس، كاركردهاي مثبتي براي جامعه در پي دارد. وجود قوانين و مقرراتي كه حداقل محدوديت‌ها را براي شهروندان در پي داشته باشد و براي آنان خوشايند بوده و آگاهي آنان از حقوق شهروندي موجب رعايت بيشتر قوانين و مقررات راهنمائي و رانندگي ميشود. هدف اصلی این مطالعه تبیین نقش و جایگاه قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در حقوق شهروندی است وضع قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و انضباط ترافیکی، هدف نهایی تضمین حقوق شهروندی است. همچنین قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به معنای نقض حقوق شهروندی نیست، بلکه به منزله تضمین حقوق شهروندان در قبال یکدیگر و جامعه، فراتر از فردیت فرد در اجتماع است که اگر با آن مقابله شود در واقع حقوق دیگران آسیب خواهد دید یا هزینههای زیادی برای جامعه تحمیل خواهد کرد.  

   

  هدف از تهیه این تار نما يا سايت .آشنا نمودن رانندگان با رفتارهای مخاطره آمیز، قوانین و مقررات مربوط به موتورسیکلت ها و خودروها پیشگیری از حوادث و آسیب ها و مرگ و میر ناشی از حوادث موتورسواران و وساوط نقليه موتوري می باشدبنابراین از شما دوستان  تقاضا دارم در این خصوص چه از طریق عکس یا خاطره  یا مقاله  بنده (اسماعيل محمودي )رو کمک کنید و بنام خودتان به ثبت برسانید  و همانطور که اطلاع دارید مرگ و میر ناشی از این وسیله هرروز بیشتر و بیشتر میشود و بعلت نا امن بودن ونداشتن اطلاعات کافی سواران این وسیله  هر روز شاهد به سوگ نشستن هموطنانمون هستیم. با تشكر از نظرات خوب ومفيد شما عزيزاندلسوز .

   

  اسماعيل محمودي ..

   

  خرداد 1390


  این مطلب تا کنون 81 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : حقوق ,مقررات ,قوانین ,شهروندی ,رانندگی ,راهنمایی ,حقوق شهروندی ,مقررات راهنمایی ,اسماعيل محمودي ,تضمین حقوق ,امنيت اجتماعي ,
  معرفي سايت. آموزش استفاده صحيح ازخودرو ..

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 31 مرداد 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر